Strona startowa

26. Finał WOŚP w Pińczowie

Data:14 01 2018
godz. 15.00
Miejsce: Pińczów

Już 14 stycznia w całym kraju zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Orkiestrowe granie w Pińczowie rozpocznie się o godzinie 15:00 w PSCK i tradycyjnie zainauguruje je orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia z Pińczowa.

Jak co roku granie z WOŚP jest okazją do prezentacji młodych talentów z Pińczowa. Od godziny 15:30 zaśpiewają i zatańczą wychowankowie kółek działających w PSCK. Po nich zapraszamy na popisy Talentów Pińczowskich (Zuzanny Omasty, Zosi Połetek i Weroniki Błach). Na scenie wystąpi także zwyciężczyni „Złotej Jodły” – Magdalena Bogdan. O godzinie 17:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert gościa ze Słowacji – Chrissa Ellysa.

wosp_5.jpg

Chris Ellys – to młody, ale dobrze zapowiadający się songwriter ze Słowacji o mocnym, charakterystycznym głosie. To spokojne granie w stylu Damiena Rice’a, Eda Sherana, Stu Larsena czy Passenger. Artysta – mimo młodego wieku – zdążył już zagrać ponad 100 koncertów w kilku europejskich krajach. Wystąpił też na kilku znaczących festiwalach. W dorobku ma też debiutancki album „Lonely Tree”.

O godzinie 17:50 rozpocznie się licytacja gadżetów przekazanych na WOŚP. Do wylicytowania będą m.in. karnety na pływalnię Delfinek, wstęp na wydarzenia kulturalne, biżuteria z firmy Mokobelle podarowana przez Krewkich Ponidzian, ręcznie wykonana biżuteria przez aktorkę Beatę Jankowską-Tzimas, karnet na przejażdżkę motocyklową po Ponidziu z Brave Dog`s Chapter Pińczów, rękodzieło, obrazy, płyty z autografami od zespołów, vouchery do Hotelu Bristol, gadżety z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wiele innych. Zdjęcia gadżetów na bieżąco aktualizowane są w galerii na stronie https://www.facebook.com/pg/psckpinczow/photos/?tab=album&album_id=1825066727563965

Nie zabraknie także stoisk ze smakołykami i atrakcji dla dzieci. Zapraszamy.

Imprezy

2018-09-23 - 2018-11-18

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Konkursy

Konkurs zakończony: Koncert Beaty Kozidrak & Bajm
Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda
Konkurs zakończony: Słodka Uczta dla Dwojga w Lodziarni Dolce Vita
Konkurs zakończony: Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy
Konkurs zakończony: Koncert Tribute to Jantar w Kielcach
Konkurs zakończony: Koncert Raz Dwa Trzy Młynarski w Kielcach