Bardzo ważne zwycięstwo w Opolu. Maxfarbex wygrywa z Odrą (video)

Dodał: Milena Data: 2019-02-25 13:23:20 (czytane: 14809)

W niedzielę o godzinie 16:30 drużyna Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój rozegrała swój kolejny mecz w 1 Polskiej Lidze Futsalu (gr. południowa). W 15 kolejce buska drużyna udała się do Opola, by zagrać mecz z tamtejszą Odrą. Nasi futsaliści po bardzo zaciętym boju, wykazali więcej zimnej krwi i wygrali 5:4.

Bardzo ciężki mecz na trudnym terenie. Dwie czerwone kartki, dużo fauli i szarpanej gry. Pierwszą połowę mieliśmy pod kontrolą, natomiast w ostatnich 60 sekundach straciliśmy dwie bramki i do szatni schodziliśmy przegrywając. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, strzeliliśmy szybko dwie bramki. Mieliśmy kilka momentów przestoju i dlatego drużyna z Opola była cały czas blisko. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, utrzymaliśmy wynik do końca i wywieźliśmy bardzo ważny komplet punktów z ciężkiego terenu. Ten mecz to już historia, teraz przed nami dwa bardzo ważne pojedynki w Busku-Zdroju. Zdobywając w nich 6 punktów, bardzo przybliżymy się do utrzymania -
powiedział po spotkaniu drugi trener drużyny Wiesław Francuz.

Odra Opole - Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój 4:5 (2:1)

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój: Jakub Wałach, Jan Zachariasz – Mateusz Mroczka (1), Daniel Suchan, Tomasz Armatys, Tomasz Grzesiak, Łukasz Mika, Marcin Taler, Adam Przeniosło (2), Dawid Porębski, Adam Imiela (2), Michał Krzemiński, Michał Ślaski.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji LIVE z meczu KF ODRA OPOLE vs MAXFARBEX BUSKOWIANKA BUSKO-ZDRÓJ - Źródło: Obiektyw Sportowy