Strona startowa

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Dni Buska 2017 (foto/nowe video)

Dodał: admin Data: 2017-09-05 17:02:37 (czytane: 55319)

Koncert Patrycji Markowskiej, Grzegorza Hyżego, widowisko plenerowe, konkursy, gry i zabawy, degustacja regionalnych smakołyków - to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekały podczas tegorocznych Dni Buska-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

Hotel Nad Starą Nidą - hotel, restauracja
http://www.hotelnadstaranida.pl,hotel, restauracja, imprezy okolicznościowe, konferencje, sala konferencyjna, wesele, sala weselna, studniówki, sylwester, bal sylwestrowy, andrzejki

ul. Armii Ludowej 4. 28-400 , Pińczów

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójDni Buska-Zdroju rozpoczęto w piątkowe popołudnie koncertem zespołu Fantazja z Grodna. Następnie podziwiać można było widowisko plenerowe „Tarcza nadziei” w wykonaniu Teatru Hades działającego przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

dni_buska001.jpg

W sobotę w kościele p.w św. Brata Alberta odprawiono Mszę św. w związku z uroczystościami związanymi z 730. rocznicą naszego miasta. Następnie odbył się koncert zespołu Fantazja z Grodna.

O godz. 16.45 nastąpił przemarsz Orszaku Książęcego do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, gdzie po części oficjalnej na scenie wystąpili: BeMy, Jeremi & Artur Sikorski, Patrycja Markowska.

dni_buska.jpg

Ponadto na placu wokół BSCK rozmieszczono strefę malucha - dmuchawce, karuzele, strefę zdrowia, strefę tradycji - kulinaria, gastronomia, strefę samorządowca i strefę sportu. Podczas wydarzenie nie mogło zabraknąć wystawy zabytkowych pojazdów z kieleckiego Automobilklubu.

dni_buska041.jpg
foto: T. Ura, P. Kaleta

Niedzielne wydarzenie rozpoczął spektakl teatralny dla dzieci "Zefirek i Spółka w Krainie Żywiołów" i  rowerowe widowisko akrobatyczne w wykonaniu Piotra Bielaka. Na scenie wystąpili: Agata Sobocińska, Grzegorz Hyży i zespół Future Folk. Wydarzenie zakończyły "Tańczące Fontanny".

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.Zobacz video:Zobacz video:


Reklama.
Buskie Samorządowe Centrum Kultury składa Serdeczne Podziękowania za wsparcie przy realizacji Dni Buska-Zdroju 2017 r. w dniach 25-27.08.2017 r. dla:
- Banku Spółdzielczego w Busku-Zdroju,
- Banku Zachodniego WBK,
- Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Zygmunta Chmielewskiego z siedzibą
  w Lublinie Oddział w Busku-Zdroju,
- Skoczek Zielony sklepu Horyzont Partner,
- Zakładu Leczniczo-Rehabilitacyjnego i Wydawnictwu Medycznemu „NATURA”,
- Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. producenta wody mineralnej Buskowianka,
- 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego Sp ZOZ Busko-Zdrój,
- Sanatorium Włókniarz,
- Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego SULPHUR ZDRÓJ exim,
- GET IN BANKU, ul. Partyzantów 3, Busko-Zdrój,
- Słonecznego Zdroju Hotelu Medical SPA&Wellness,
- Hotelu Bristol ART & Medical SPA,
- Sieci sklepów odzieżowych: Reporter Young, Coccodrillo, Wójcik.

Tagi: dni buska   święto miasta   miasto   busko-zdrój

Zobacz także

Dni Buska-Zdroju 2018

Dodane: 2018-08-20 10:51 - Komentarze  (8)  czytane (8859)

TAGI: Dni Buska-Zdroju 2018 , Dni Buska-ZdrojuKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.182.0

(2017-09-12 16:47:33 - IP: ***.59.89.161)

do MC (2017-09-06 21:35:00 - IP: ***254.129.25)

"zajrzyj kiedyś to
porozmawiamy jeśli tego potrzebujesz..."

Brzmi, jak groźba...
Jak należy rozumieć zacytowane słowa?
Czy zdajesz sobie sprawę z wagi tych słów panie MC?

Czy takich metod naczyłeś się od ojca?

Edycja MC:
Adamie widzę, że masz ze sobą duży problem, bardzo duży...

MC do Adama R. (2017-09-06 19:44:53 - IP: ***.128.23.115)

Adaś, zaczynam się poważnie o Ciebie martwić. Może nie masz świadomości tego co robisz? Nie mam w zwyczaju polemizowania z komentującymi - tu robię wyjątek bo sytuacja jest wyjątkowa. Nie odniosę się do Twojej przydługawej wypowiedzi, bo życia szkoda. Zakończmy ten temat i przestań się wygłupiać. Jeśli chcesz, to udostępnię Ci zbiór Twoich komentarzy (300-400szt. bo nie wszystkie wykasowałem - nie licząc tych w miarę normalnych - uwierz, ja widzę, które są Twoje komentarze).
Nie chce tego robić publicznie bo nie jest moim celem Ciebie zdyskredytować. O Matrixie też już zapomniałeś?
Znamy się ok. 30 lat - zajrzyj kiedyś to porozmawiamy jeśli tego potrzebujesz...

Adam R. PRAWDZIWY (2017-09-06 18:15:04 - IP: ***.146.65.217)

OŚWIADCZENIE

Szanowni Internauci!

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej- art.54

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

"Brak wolności słowa charakteryzuje systemy teokratyczne, totalitarne i autorytarne. Represje związane z wolnością słowa nie są tylko domeną wyżej wymienionych systemów, są spotykane także w krajach uważanych za przestrzegające zasad demokracji. Zazwyczaj związane jest to z presją kogoś na wyższym stanowisku czy też osoby mającej wpływy w środowiskach decyzyjnych (np. polityk, redaktor encyklopedii, dziennika, itd.). Zazwyczaj odbywa się to poprzez blokowanie treści (informacji), które są niewygodne, niepotwierdzające poglądów osoby represjonującej. Wolność słowa gwarantuje art. 14, 25, 49, 53 oraz 54 Konstytucji RP." (źródło: Wikipedia)

W ustroju totalitarnym, czyli takim jaki panował na przykład za PRL-u w Polsce, osoby mówiące prawdę próbowano przekupić. Bywało też i tak, że przechodzono od razu do "drugiego etapu", czyli podejmowano różne kroki żeby daną osobę zdyskredytować, a więc pomawiano, szkalowano i oczerniano. Robiono to na różne sposoby. Wywierano też różnego rodzaju presje, zastraszano, stosowano manipulację, dezinformację etc. Czy w dzisiejszych czasach, w dzisiejszej demokratycznej i wolnej Polsce możemy jeszcze spotkać się z powyższymi metodami?

Pragnę odnieść się do tego, co ostatnio działo się i nadal się dzieje w komentarzach pod artykułami na stronie busko.com.pl.
To, że raz na czas napiszę jakiś komentarz, to jest to moje i każdego z nas konstytucyjne prawo. Czy ze strony busko.com.pl "znikają" komentarze? Myślę, że każdy internauta zna odpowiedź na to pytanie. Jeśli komuś podoba się jakiś komentarz i sobie go zapisze, z obawy że może zostać usunięty, a potem "wkleja" go, to trudno winić pierwotnego autora za taki stan rzeczy. Zresztą sam autor danego komentarza mógł na przykład kiedyś przeczytać ciekawy wpis, zapisać go i po jakimś czasie "wkleić" i taka osoba de facto nie jest pierwotnym autorem, a niejako pośrednikiem danej informacji.

Cytuję:

"Edycja komentarza: MC
Adam, dziś zniknęło kilkaset Twoich komentarzy. Co się z Tobą dzieje człowieku! Zajmij się czymś konkretnym i nie zawracaj głowy redakcji tym swoim spamem. To nie jest normalne wklejać setki takich samych komentarzy. Gdzie się podział Urzędniczy Matrix? Tu się teraz przeniosłeś? A może podpisać te komentarze Twoim nazwiskiem? To ostatnie ostrzeżenie przed blokadą. Komentarze zostaną usunięte..."

Twierdzenia MC (o ile dobrze rozumiem MC to Administrator strony), jakobym to ja był autorem setek komentarzy, które "wklejano" przez ostatni weekend pod wszystkimi możliwymi artykułami są kłamstwem i pomówieniem. Sugerownie moich rzekomych związków z "Matrixem" jest także kłamstwem. Jaki ktoś miał w tym cel, żeby wklejać w koło jedno i to samo, gdzie tylko się da? Nie wiem. Mogę się jedynie domyślać. Czy miało to na celu "nakręcenie"' atmosfery wokół całej sprawy i rozpętanie "nagonki", w tym także na moją osobę?
Jak wiemy, na stronie busko.com.pl komentarz można podpisać dowolnym nick-iem, czyli imieniem, pseudonimem, inicjałami, co komu się żywnie podoba. Uważam, że nie jest to najlepsze rozwiązanie delikatnie mówiąc. Dochodziło i dochodzi w tej kwestii do różnych nadużyć i manipulacji. Widać to jak na dłoni, gdy Administrator wyświetli numery IP. Okazuje się na przykład, że osoba podpisująca się tym samym nick-iem, pisze z wielu różnych numerów IP, a zatem są to różne osoby podszywające się pod kogoś. Taką sytuację możemy obserwować obecnie, gdzie różne osoby z różnych IP podpisują się jako Adam R. Tym razem stosowane są niewybredne komentarze pod adresem różnych osób, przytyki w stosunku do ich rodzin, etc. Jest to haniebna próba zdyskredytowania mojej osoby, poprzez stwarzanie wrażenia, iż to ja jestem autorem tych wpisów, co jest oczywistym kłamstwem. Pisząc jakikolwiek komentarz zawsze staram się podchodzić merytorycznie do sprawy, bez inwektyw czy ubliżania komukolwiek. Bardzo serdecznie zachęcam tych, którzy poczuli się obrażeni, bądź będą obrażani przez kogoś podpisującego się Adam R. do składania doniesień do właściwych organów. Będzie można wtedy zobaczyć, kto jest autorem. Chyba, że komuś nie zależy, żeby prawda wyszła na jaw...?
Szanowni Internauci, czy w Polsce jest przestrzegana Konstytucja w zakresie wolności słowa, wolności wyrażania swoich poglądów? Czy w Polsce osoby, które potrafią powiedzieć niewygodną prawdę mogą być dyskredytowane na różne sposoby, w tym także z zastosowaniem metod ce***ących państwa totalitarne? Czy to co się dzieje można nazwać "nagonką" na moją osobę? Czy można określić to jako próby ograniczania wolności słowa?
Wierząc w rozsądek i Waszą inteligencję Szanowni Internauci, mam nadzieję że sami ocenicie obiektywnie całą sytuację i wyrobicie sobie zdanie na ten temat.

BOB (2017-09-05 21:08:55 - IP: ***.151.116.59)

NO I W KOŃCU KOMUŚ SIĘ PRZELAŁO.
MOŻE JUŻ CZAS PRZESTAĆ USUWAĆ KOMENTARZE NIEPRZYCHYLNE WŁADZY LOKALNEJ I WYZYSKUJĄCYCH WSZYSTKICH KSIĘŻY?
MORDY WY MOJE, JESTEŚCIE Z OBYWATELAMI CZY PRZECIW?

Adam R. (2017-08-31 15:45:22 - IP: ***254.225.16)

Dzień z życia Polaka: Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawę słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy. A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem.

Adam R. (2017-08-31 13:11:52 - IP: ***.59.89.167)

Oświadczenia majątkowe - na stronie Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

file:///C:/Users/caffe/AppData/Local/Temp/Wojciech%20Legawiec.pdf

Wojciech Legawiec - Dyrektor Uzdrowiska Busko Zdrój osiągnął w 2016 roku następujące dochody:

-dochód z nieruchomości - 14 300,00 zł
-dochód z posiadanych akcji - 2 211,00 zł
-dochód z najmu lokali - 51 167,00 zł
-wynagrodzenie za pracę - Dyr. Uzdrowiska - 319 593,42 zł
-Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Ostrowcu Św. - dochód Członka Rady Nadzorczej -
11 681, 54 zł

Łączny roczny dochód wyniósł: 398 952,96 zł, co daje miesięcznie 33 246,08 zł.

A na koniec pytanie - ile zarabiają pracownicy Uzdrowiska???

Żak Deberżyrak (2017-08-30 22:58:35 - IP: ***191.131.1)

Qrfa,co tu sie dzieje w ogóle na tym forum,post o dniach Buska,koncertach,zabawie a tu same komentarze hejterskie i obsmarowywanie się nawzajem. Ale bagno to Busko jednak jest...Opamiętajcie się ludziska!

Gród Wislica (2017-08-30 14:56:15 - IP: ***254.143.54)

Pracuje to zarabia. Misiewicz miał 50 miesiecznie

czwarta władza (2017-08-30 12:15:01 - IP: ***254.236.137)

Na czyje polecenie pracownicy spółki miejskiej rozklejają plakaty propagandowe o tresci reparacje czyniom wolnym, stylizowane na napis z bramy obozu w Auschwitz?
Może ujawni się ten kozak? Czy to oddolna inicjatywa, czy polecenie służbowe?

:) (2017-08-29 19:37:26 - IP: ***254.130.37)

Jak długo jeszcze zielone szkodniki będą
niszczyć nasze miasto i gminę? Potrzebne
DDT.

Busko (2017-08-29 19:35:48 - IP: ***254.130.37)

Zniknął między innymi mój. Może Redakcja
będzie na tyle uprzejma i wyjaśni na jakiej
podstawie usuwa niektóre wpisy, które nie
zawierają słów wulgarnych czy obraźliwych
a tylko są wpisami krytycznymi?

(2017-08-29 17:19:32 - IP: ***0.125.165)

Oliwa czy Norbercik bawi się w "kopiuj wklej" udając wirtualnego kozaka?
Z ciekawości, płacą od jednego komentarza czy zbiorczo?

p.s. odejdziecie od komputerów i idzie na miasto, to może uda się wam w końcu poznać jakąś dziewczynę i nie bedzie powodu do płacu na fejsie

Adam R. (2017-08-29 15:09:29 - IP: ***.59.89.167)

Dzień z życia Polaka: Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawę słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy. A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem.Radzimir Wislicki (2017-08-29 12:43:13 - IP: ***254.238.131)

Już trzeci rok idzie jak Polska odzyskana z rąk POstkomunistów a tu dalej osiedle Swierczewskiego i innej gwardi a nie ma nic imienia Prezydenta Kaczyńskiego, żadnego Pomnika Smoleńskiego czy choćby brzozy złamanej

Bór mi wszczyna (2017-08-28 17:46:42 - IP: ***185.145.226)

Ty to myślisz, ze to tylko pisze Oliwa, że jest w Busku tylko jeden człowiek, który nie może patrzeć na głupie i irracjonalne działania władzy. Na całe szczęście takich ludzi jest więcej niż 2. Mam też wrażenie, że wzorem władzy muszę i ja donieść na policję, że wypisywane są pod moim adresem oszczerstwa. Trzeba Wam jednak przyznać, że boicie cię o te Wasze zafajdane stołki jak mało kto, tyłki przyspawane na stałe do stołków tylko dynamitem możnaby od nich oderwać. Są ludzie, którym nie zależy jednak aż tak na miejskim korytku.

(2017-08-28 15:32:01 - IP: ***72.239.228)

Oliwa popłacz sobie razem z Norbercikiem może razem znajdziecie sobie jakieś dziewczyny, a jak nie to zawsze możecie zamieszkać razem

Adam R. (2017-08-28 11:17:19 - IP: ***.59.89.167)

Patrzcie, jak "koniczynka" i poplecznicy reagują. Przede wszystkim nie umieją merytorycznie rozmawiać, a raczej nie chcą, bo brak im argumentów. Plują zatem jadem, prawdę nazywając plotkami lub kłamstwami i zaprzeczając oczywistym faktom. Do tego próbują dyskredytować krytykujących poprzez szyderstwa, kpiny, pomówienia, a nawet obelgi. Czego się tak boicie? Skoro jesteście tacy wspaniali, tacy uczciwi, tacy oddani w służbie ludziom (śmiech...), to co tak alergicznie reagujecie na każdą, nawet najdrobniejsza krytykę? "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi", czyż nie? "Przysłowia mądrością narodu" - "Uderz w stół, a nożyce się odezwą", "Prawda w oczy kole", "Na złodzieju czapka gore", "Boi się jak diabeł święconej wody". Zaiste mądre to są słowa...

Wodnik Szuwarek (2017-08-28 10:20:31 - IP: ***254.135.232)

1 m3 - woda+ścieki (brutto)
Busko - 12,41 (do 30.06.2017) 11,86 (od
01.07.2017)
Kielce - 9,42
Kraków - 10,15
Warszawa - 11,47

wisimitowszystko (2017-08-28 00:44:58 - IP: ***140.92.95)

Życzę powodzenia Panowie i ( ewentualnie ) Panie. Zbudujcie struktury mogące zagrozić ( przez poparcie ) obecnej władzy w każdym okręgu/ obwodzie/ zwał jak zwał. Wtedy staniecie się prawdziwa konkurencja

Bór mi wszczyna (2017-08-28 00:22:42 - IP: ***185.5.253)

Poparcie w sołectwach mam nadzieje że zdobędą, tam też mozna wprowadzac fajne sensowne rozwiązania, których obecnie brakuje. Mam także nadzieję, że obecna władza zakończy choć w jakimś stopniu swoje urzędowanie a zastąpi ją nowa, młodsza z pomysłem na rozwój miasta i poprawę jego kondycji, kondycji mieszkańców miasta i gminy.

wisimitowszystko (2017-08-28 00:14:05 - IP: ***140.92.95)

Fajnie ze jest kilku ludków którzy patrzą władzy na ręce, ale niestety nie wróżę im nic dobrego. Sa tylko w necie, sieją ploty , nie mają poparcia w sołectwach, a to przecież "wieś" w pozytywnym tego słowa znaczeniu wygrywa w Busku wybory. Szkoda bo fajnie by było gdyby władza obecna w wyborach 2018 miała sensownych kontrkandydatów.

Bór mi wszczyna (2017-08-28 00:04:49 - IP: ***185.5.253)

Sympatykiem to też za duże słowo, poprostu wiele lat wstecz wystartował z ktoregoś tam miejsca w wyborach parlamentarnych i na tym się zakończyło, ot cała wielka tajemnica.

(2017-08-27 23:47:17 - IP: ***248.167.222)

czy był sympatykiem palikociarni?

Bór mi wszczyna (2017-08-27 23:36:26 - IP: ***185.5.253)

Buskie MoBy jak kolega nazywa Młode Busko, nie są żołnierzykami Maciusia i Michasia. Może wielu by tak sądziło, ale nadal są niezależni, aczkolwiek zapraszani na spotkania z różnymi ugrupowaniami. Oliwa nigdy nie był członkiem Ruchu Palikota.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

Hotel Nad Starą Nidą - hotel, restauracja

ul. Armii Ludowej 4, 28-400 Pińczów

RESTAURACJA KWADRANS

Plac Wolności 4, 28-400 Pińczów

Restauracja Tawerna

ul. Piłsudskiego 8, 28-400 Pińczów

Hotel Pod Świerkiem

ul. Waryńskiego 38, 28-100 Busko Zdrój

więcej

Pizzerie

Restauracja Tawerna

ul. Piłsudskiego 8, 28-400 Pińczów

więcej

Placówki artystyczne

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

J. Piłsudskiego 2a, 28-400 Pińczów

Muzeum Regionalne w Pińczowie

marsz. Piłsudskiego 2a, 28-400 Pińczów

Ośrodek Dziedzictwa Kulturowego i Tradycji Rolnej Ponidzia w Chrobrzu

Parkowa 14, 28-425 Złota

Konkursy

Konkurs zakończony: Koncert Beaty Kozidrak & Bajm
Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda
Konkurs zakończony: Słodka Uczta dla Dwojga w Lodziarni Dolce Vita
Konkurs zakończony: Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy
Konkurs zakończony: Koncert Tribute to Jantar w Kielcach
Konkurs zakończony: Koncert Raz Dwa Trzy Młynarski w Kielcach

Oferty sponsorowane

Dni Buska-Zdroju 2018

W dniach 25-26 sierpnia 2018 roku zapraszamy na tereny zielone...

Nie pozwól by stres popsuł ważne spotkanie biznesowe

Stres towarzyszy człowiekowi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym....

Podmioty Ekonomii Społecznej - nowa moda, czy realna potrzeba

Caritas Diecezji Kieleckiej informuje że 11 grudnia w siedzibie...

Ogłoszenia

Dodano: 2018-08-22 06:28:48

sprzedam

Dodano: 2018-08-21 23:40:57

Sprzedam działkę

Dodano: 2018-08-21 23:38:44

Sprzedam działki

Dodano: 2018-08-21 23:34:30

Pokoje do wynajecia

Dodano: 2018-08-21 22:45:25

Praca na stanowisku kelner / barman

Dodano: 2018-08-21 22:19:07

Klima-Instal S.C. przyjmie do pracy na stanowisko ...

Dodano: 2018-08-21 21:23:24

Salon fryzjerski Finezja przyjmie na praktykę ucze...

Dodano: 2018-08-21 21:13:04

Pracownicy budowlani

Dodano: 2018-08-21 19:22:19

PILNIE I TANIO

Dodano: 2018-08-21 19:00:52

Dam pracę