Pińczów: Wyniki wyborów samorządowych na Burmistrza i do Rady Gminy
Dodał: Milena Data: 2014-11-25 09:30:30 (czytane: 4312)
Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2014 na stanowisko Burmistrza i na Radnych do Rady Gminy Pińczów.
OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW:
O fotel burmistrza gminy Pińczów ubiegało się czterech kandydatów - Zbigniew Koniusz, Jadwiga Irla, Włodzimierz Badurak i Iwona Chlewicka.
Wybory o stanowisko burmistrza w pierwszej turze wygrał Włodzimierz Badurak z Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Pińczowska, który uzyskał 4983 głosów.
Liczba osób uprawnionych do głosowania - 17835.
Karty do głosowania wydano 9523 osobom.
Liczba ważnych kart do głosowania - 9513 / 53.34 %.
W nowej Radzie Gminy zasiądą:
Okręg nr 1: PIKULSKI Dariusz Andrzej (Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "DLA PONIDZIA") - głosów: 132
Okręg nr 2: CIRA Witold Wiesław (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 171
Okręg nr 3: SOBOŃ Maciej Jerzy (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 154
Okręg nr 4: SZUMARA Edward Władysław (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 145
Okręg nr 5: ŁASKAWIEC Marta Maria (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 144
Okręg nr 6: OPOKA Wiesław Kazimierz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 111
Okręg nr 7: KONIUSZ Adam Mirosław (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 139
Okręg nr 8: RÓŻYCKI Henryk Jan (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 146
Okręg nr 9: PUCHAŁA Sylwia Barbara (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 125
Okręg nr 10: KMITA Maciej Robert (Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "DLA PONIDZIA") - głosów: 143
Okręg nr 11: ROBAK Grażyna Krystyna (Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "DLA PONIDZIA") - głosów: 186
Okręg nr 12: BADURAK Wiktor Jerzy (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 206
Okręg nr 13: STERNAK Stanisław (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 131
Okręg nr 14: KLASIŃSKI Kazimierz Andrzej (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów:173
Okręg nr 15: PRUŚ Zdzisław Kazimierz (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 174
Okręg nr 16: PROKOP Marek Antoni (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 146
Okręg nr 17: WOŹNIAK Zdzisław Henryk (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 270
Okręg nr 18: SARNA Marek Daniel (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 214
Okręg nr 19: WYKURZ Aneta Joanna (Komitet Wyborczy Wyborców Rolniczo - Pracowniczy Zbigniewa Chrobota) - głosów: 177
Okręg nr 20: MIDER Zdzisław Franciszek (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 260
Okręg nr 21: RADKIEWICZ Jan (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 402
/red/
O fotel burmistrza gminy Pińczów ubiegało się czterech kandydatów - Zbigniew Koniusz, Jadwiga Irla, Włodzimierz Badurak i Iwona Chlewicka.
Wybory o stanowisko burmistrza w pierwszej turze wygrał Włodzimierz Badurak z Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Pińczowska, który uzyskał 4983 głosów.
Liczba osób uprawnionych do głosowania - 17835.
Karty do głosowania wydano 9523 osobom.
Liczba ważnych kart do głosowania - 9513 / 53.34 %.
W nowej Radzie Gminy zasiądą:
Okręg nr 1: PIKULSKI Dariusz Andrzej (Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "DLA PONIDZIA") - głosów: 132
Okręg nr 2: CIRA Witold Wiesław (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 171
Okręg nr 3: SOBOŃ Maciej Jerzy (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 154
Okręg nr 4: SZUMARA Edward Władysław (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 145
Okręg nr 5: ŁASKAWIEC Marta Maria (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 144
Okręg nr 6: OPOKA Wiesław Kazimierz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 111
Okręg nr 7: KONIUSZ Adam Mirosław (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 139
Okręg nr 8: RÓŻYCKI Henryk Jan (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 146
Okręg nr 9: PUCHAŁA Sylwia Barbara (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 125
Okręg nr 10: KMITA Maciej Robert (Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "DLA PONIDZIA") - głosów: 143
Okręg nr 11: ROBAK Grażyna Krystyna (Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "DLA PONIDZIA") - głosów: 186
Okręg nr 12: BADURAK Wiktor Jerzy (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 206
Okręg nr 13: STERNAK Stanisław (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 131
Okręg nr 14: KLASIŃSKI Kazimierz Andrzej (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów:173
Okręg nr 15: PRUŚ Zdzisław Kazimierz (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 174
Okręg nr 16: PROKOP Marek Antoni (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 146
Okręg nr 17: WOŹNIAK Zdzisław Henryk (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 270
Okręg nr 18: SARNA Marek Daniel (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - głosów: 214
Okręg nr 19: WYKURZ Aneta Joanna (Komitet Wyborczy Wyborców Rolniczo - Pracowniczy Zbigniewa Chrobota) - głosów: 177
Okręg nr 20: MIDER Zdzisław Franciszek (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) - głosów: 260
Okręg nr 21: RADKIEWICZ Jan (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska) - głosów: 402
/red/
Reklama
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.230.68.214