Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Pożyczka czy karta kredytowa - co będzie korzystniejsze?

Dodał: Milena Data: 2019-06-25 13:31:47 (czytane: 2077)

Kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki może nam się zakręcić w głowie od rozmaitych możliwości. Banki nie tylko oferują swoim klientom wiele rodzajów pożyczek, ale również wiele innych narzędzi finansowych.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Dom weselny Zakątek
www.domweselnyzakatek.pl,dom weselny, hotel świętokrzyskie, hotel, noclegi, imprezy plenerowe, wesele, nocleg, sale szkoleniowe, konferencje,wesela,

Wrocieryż. 28-411 , MichałówWśród nich, zaraz po kredytach, największą popularnością cieszą się karty kredytowe. Czym właściwie różnią się one od tradycyjnych pożyczek? I który produkt będzie dla nas korzystniejszy?

santander.jpg

Pytanie bez prostej odpowiedzi

Postawione w tytule pytanie jest nieco podchwytliwe, ponieważ nie da się obiektywnie stwierdzić czy lepiej jest korzystać z karty kredytowej czy z kredytu. Wszystko zależy przede wszystkim od tego jakiej kwoty będziemy potrzebowali i na jaki cel. Jeżeli planujemy pozyskać środki na budowę domu, nawet najlepsza karta nie da nam takich możliwości jak kredyt hipoteczny. Z kolei hipoteki nie zaciągniemy pod zastaw nowego komputera. Dlatego też, kiedy będziemy podejmowali decyzje o poszukiwaniu idealnego narzędzia finansowego - warto zastanowić się jakiego rodzaju wydatki będziemy chcieli pokryć przy jego pomocy.

Kiedy najlepiej wziąć pożyczkę?

Banki są w stanie udzielić nam pożyczki praktycznie na każdy cel. Biorąc kredyt, musimy liczyć się jednak z pewną dozą formalności jak chociażby przejście przez weryfikację naszej zdolności kredytowej. Również kwota jaką otrzymamy jest ograniczona - i to nie tylko za sprawą górnego limitu, ale również dolnego. Większość banków niechętnie pożycza niewielkie kwoty. Nie mniej jednak, jeżeli potrzebujemy sfinansować konkretny wydatek taki jak na przykład: zakup nowego sprzętu czy wakacje za granicą - kredyt jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które pozwoli rozłożyć inwestycje na wygodne i łatwe do spłacenia raty.

Zalety karty kredytowej

Mechanizm korzystania z karty kredytowej wygląda nieco inaczej niż z pożyczki. Pieniądze z kredytu zostają przelane bezpośrednio na nasze konto i możemy dysponować nimi w dowolny sposób. W przypadku kart, korzystamy z pieniędzy banku. Otrzymujemy kartę - taką samą jak ta do bankomatu - która jest podpięta pod specjalne konto z ograniczoną liczbą funduszy na nim. To dobra opcja dla tych, którzy chcą oszczędzać wpłacając swoje wynagrodzenie na konto oszczędnościowe, a bieżące wydatki "na życie" pokrywać za pomocą karty. W Santander Consumer Banku, banku, korzystanie z karty kredytowej może nieść ze sobą wiele korzyści, przykładowo: robiąc przy pomocy TurboKARTY zakupy, można otrzymać zwrot części poniesionych wydatków.

Podsumowując: zarówno karta kredytowa jak i pożyczka, są doskonałymi narzędziami finansowymi, jednak każde z nich ma nieco inne zastosowanie. To od naszych potrzeb i rodzaju wydatków będzie zależało które z nich wybierzemy. Jedno jest pewne - korzystając z usług Santander Consumer Banku, mamy gwarancje usług najwyższej jakości, z przejrzystym regulaminem, bez ukrytych kosztów dodatkowych.

/artykuł sponsorowany/


Zobacz także

Podczas 28 Finału WOŚP zagra dla DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ!

Dodane: 2019-10-16 13:44 - Komentarze  (0)  czytane (220)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Wygraj zabieg w Studio Urody Perfect
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Nieruchomości na sprzedaż

Działka budowlana 1470m2, Busko-Zdrój, Łagiewniki Na sprzedaż
Cena: 79900zl

Mieszkanie/apartament 57.95 m2, 3pokoje, Busko-Zdrój, przy winnicy Zbrodzice (2B) Na sprzedaż
Cena: 259000zl

Oferowany Apartament 2B położony na piętrze dwukondygnacyjnego budynku składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki, przedpokoju. Pierwszy etap kompleksu

Nowe mieszkanie/apartament 32m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (18) Na sprzedaż
Cena: 192000zl

Nowe Mieszkanie bezczynszowe w Busku-Zdroju, 32 m2. Przedpokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym. Obok tereny zielone i piękny plac zabaw z fontanną i skateparkiem.

Nowe mieszkanie/apartament 37,94 m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (33) Na sprzedaż
Cena: 222000zl

Mieszkanie bezczynszowe 37,94 m2 w Busku-Zdroju: przedpokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym. Blisko strefy zdrojowej. Obok tereny zielone i piękny plac zabaw

Nowe mieszkanie/apartament 47,31 m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (31) Na sprzedaż
Cena: 272000zl

Mieszkanie 47.31 m2 w Busku-Zdroju, 2 pokoje, bezczynszowe. Przedpokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym. Obok tereny zielone i piękny plac zabaw z fontanną i skateparkiem.

Działki inwestycyjne/budowlane 12580m2, Busko-Zdrój, Bronina Na sprzedaż
Cena: 599000zl

Nowy dom 130m2, 2 garaże, budynek gospodarczy, działka 15a, Busko-Zdrój, Skotniki Duże Na sprzedaż
Cena: 549000zl

Oferujemy Państwu wybudowany w 2016r. dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 100m2 + 26m2 garaż, w miejscowości Skotniki Duże, 8 km od Buska-Zdroju.

Atrakcyjna działka o pow. 4400m2, Borszowice gm. Imielno Na sprzedaż
Cena: 65000zl

Dom 120 m2 na dużej działce ok. 60a, Sancygniów, gm. Działoszyce, pow. pińczowski Na sprzedaż
Cena: 159000zl

Lokal gastronomiczny/handlowy do wynajęcia. Szczaworyż, bezpośrednio przy DK 73 Do wynajęcia
Cena: 1000zl

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dziś pierwszy dzień jesieni

23 września przypada pierwszy dzień jesieni kalendarzowej, która potrwa do 22 grudnia. Czekają nas coraz krótsze dni i dłuższe noce....