Strona startowa

Aktualności:

Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO Internetowy samochód roku 2023 analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów.

Polacy wciąż stawiają na niemiecką motoryzację i silniki spalinowe - raport OTOMOTO 'Internetowy Samochód Roku 2023'

Edycja: 2024-02-19 08:58 - Komentarze: (3)  (odsłon: 581)

Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO "Internetowy samochód roku 2023" analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów. więcej»

Zakup samochodu z zagranicy jako alternatywa dla rynku krajowego

Edycja: 2024-01-08 13:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 516)

więcej»

Od 17 września br. w Polsce obowiązują nowe przepisy, które przewidują możliwość skasowania aż 6 punktów karnych w czasie kursu reedukacyjnego. Nowe przepisy wprowadziły zasadę kasowania punktów karnych po roku, a nie po dwóch latach, jak to było wcześniej. Wrócono również do mechanizmu automatycznego zwrotu zatrzymanego prawa jazdy po okresie jego zawieszenia, bez konieczności składania wniosku.

Nowe Przepisy Ruchu Drogowego: Ruszyły kursy kasujące punkty karne

Edycja: 2023-09-25 11:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6928)

Od 17 września br. w Polsce obowiązują nowe przepisy, które przewidują możliwość skasowania aż 6 punktów karnych w czasie kursu reedukacyjnego. Nowe przepisy wprowadziły zasadę kasowania punktów karnych po roku, a nie po dwóch latach, jak to było wcześniej. Wrócono również do mechanizmu automatycznego zwrotu zatrzymanego prawa jazdy po okresie jego zawieszenia, bez konieczności składania wniosku. więcej»

W minioną niedzielę, 17 września, na terenie Kasztelanii w Kijach odbyło się V Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023, zorganizowane przez Wolną Grupę Motocyklową Ponidzie we współpracy z Samorządową Instytucją Kultury Kasztelania w Kijach. To wyjątkowe wydarzenie przekroczyło wszelkie oczekiwania, przyciągając ponad 1450 motocyklistów z całego regionu.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023 (foto)

Edycja: 2023-09-22 10:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 15100)

W minioną niedzielę, 17 września, na terenie Kasztelanii w Kijach odbyło się V Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023, zorganizowane przez Wolną Grupę Motocyklową Ponidzie we współpracy z Samorządową Instytucją Kultury Kasztelania w Kijach. To wyjątkowe wydarzenie przekroczyło wszelkie oczekiwania, przyciągając ponad 1450 motocyklistów z całego regionu. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie, we współpracy z Samorządową Instytucją Kultury Kasztelania w Kijach, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników motocykli i dobrej muzyki na V Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 17 września, na terenie Kasztelanii w Kijach.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023 z Koncertem Made in Warsaw - Deep Purple Tribute

Edycja: 2023-09-16 10:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10206)

Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie, we współpracy z Samorządową Instytucją Kultury Kasztelania w Kijach, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników motocykli i dobrej muzyki na V Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 17 września, na terenie Kasztelanii w Kijach. więcej»

W minioną niedzielę, na terenie Kamienicy w malowniczym Szańcu, odbyła się V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country. To wydarzenie zgromadziło miłośników jazdy crossowej, którzy stawili czoła trudnym trasom, rywalizując w różnych kategoriach. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video z wydarzenia.

Szaniec: Miejscem rywalizacji w Cross Country V Rundy Pucharu Polski Południowej (foto/video)

Edycja: 2023-09-11 13:50 - Komentarze: (1)  (odsłon: 8077)

W minioną niedzielę, na terenie Kamienicy w malowniczym Szańcu, odbyła się V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country. To wydarzenie zgromadziło miłośników jazdy crossowej, którzy stawili czoła trudnym trasom, rywalizując w różnych kategoriach. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video z wydarzenia. więcej»

Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli i ekstremalnych emocji do udziału w V Rundzie Pucharu Polski Południowej Cross Country, która odbędzie się 10 września na terenie Kamienicy w Szańcu. To coroczne wydarzenie, które odbywa się na południu kraju od 2017 roku i jest organizowane przez stowarzyszenie EnduroRodeo.

V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country w Szańcu - zapraszamy na dreszczyk adrenaliny!

Edycja: 2023-09-09 19:37 - Komentarze: (1)  (odsłon: 14601)

Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli i ekstremalnych emocji do udziału w V Rundzie Pucharu Polski Południowej Cross Country, która odbędzie się 10 września na terenie Kamienicy w Szańcu. To coroczne wydarzenie, które odbywa się na południu kraju od 2017 roku i jest organizowane przez stowarzyszenie EnduroRodeo. więcej»

Muzeum Wsi Kieleckiej oraz Grupa Tylko Klasykiem serdecznie zapraszają na 17. Motopiknik, Świętokrzyski Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, w Parku Etnograficznym w Tokarni.

17. Motopiknik w Parku Etnograficznym w Tokarni - Święto Miłośników Pojazdów Zabytkowych

Edycja: 2023-08-08 12:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 9209)

Muzeum Wsi Kieleckiej oraz Grupa "Tylko Klasykiem" serdecznie zapraszają na 17. Motopiknik, Świętokrzyski Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, w Parku Etnograficznym w Tokarni. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

W niedzielę, 30 lipca, na stadionie w Stopnicy odbył się wyjątkowy Moto Piknik, który skradł serca zarówno mieszkańców, jak i miłośników motocykli. Impreza zorganizowana przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury Stopnica oraz Grupę Dream Team Motocykle Stopnica przyciągnęła miłośników motoryzacji.

Moto Piknik w Stopnicy - Niesamowite widowisko dla miłośników motocykli!

Edycja: 2023-08-03 10:15 - Komentarze: (1)  (odsłon: 8692)

W niedzielę, 30 lipca, na stadionie w Stopnicy odbył się wyjątkowy Moto Piknik, który skradł serca zarówno mieszkańców, jak i miłośników motocykli. Impreza zorganizowana przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury Stopnica oraz Grupę Dream Team Motocykle Stopnica przyciągnęła miłośników motoryzacji. więcej»

Rynek opon samochodowych oferuje trzy klasy produktów: ekonomiczną, średnią i premium. Opony klasy premium wyróżniają się najwyższą jakością oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które przekładają się na doskonałe parametry jezdne i bezpieczeństwo. W artykule omówimy podstawowe informacje na temat ogumienia klasy premium, w tym renomowanych producentów oraz korzyści i ewentualne wady związane z ich użytkowaniem. Zapoznaj się z tym, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych opcjach dla Twojego pojazdu.

Opony klasy premium - doskonałość i innowacyjność

Edycja: 2023-07-15 10:44 - Komentarze: (0)  (odsłon: 987)

Rynek opon samochodowych oferuje trzy klasy produktów: ekonomiczną, średnią i premium. Opony klasy premium wyróżniają się najwyższą jakością oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które przekładają się na doskonałe parametry jezdne i bezpieczeństwo. W artykule omówimy podstawowe informacje na temat ogumienia klasy premium, w tym renomowanych producentów oraz korzyści i ewentualne wady związane z ich użytkowaniem. Zapoznaj się z tym, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych opcjach dla Twojego pojazdu. więcej»

Ogumienie odgrywa w samochodach bardzo ważną rolę. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ takie elementy wyposażenia stykają się z podłożem i odpowiadają za precyzyjne przekładanie ruchów kierownicą na drogę.

Homologacja opon Pirelli. Jakie auta posiada Pirelli w swoim wachlarzu?

Edycja: 2023-06-09 18:29 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1067)

Ogumienie odgrywa w samochodach bardzo ważną rolę. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ takie elementy wyposażenia stykają się z podłożem i odpowiadają za precyzyjne przekładanie ruchów kierownicą na drogę. więcej»

Po raz szósty Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie zaprosiła motocyklistów z całego regionu na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Ponad 600 różnego rodzaju maszyn przejechało spektakularną paradą ulicami Pińczowa, aby uczestniczyć w mszy świętej.

Sezon motocyklowy 2023 na Ponidziu rozpoczęty! (foto/wkrótce video)

Edycja: 2023-04-23 19:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 14128)

Po raz szósty Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie zaprosiła motocyklistów z całego regionu na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Ponad 600 różnego rodzaju maszyn przejechało spektakularną paradą ulicami Pińczowa, aby uczestniczyć w mszy świętej. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

IMGW wydało alerty przed opadami śniegu w pasie od Łomży do południowych granic kraju. W związku z pogodą policjanci przypominają, że za jazdę nieodśnieżonym samochodem grozi mandat nawet do 3 tys. zł.

Atak zimy, za nieodśnieżone auto mandat nawet 3 tys. zł

Edycja: 2022-12-12 14:00 - Komentarze: (5)  (odsłon: 11570)

IMGW wydało alerty przed opadami śniegu w pasie od Łomży do południowych granic kraju. W związku z pogodą policjanci przypominają, że za jazdę nieodśnieżonym samochodem grozi mandat nawet do 3 tys. zł. więcej»

W czasach PRL synonim luksusu i komfortu, marzenie wszystkich Polaków, w okresie rozwoju kapitalizmu pogardzany symbol minionych czasów. Duży Fiat, kant, kredens, czyli po prostu Fiat 125p, 55 lat temu po raz pierwszy wyjechał z fabryki na warszawskim Żeraniu.

Duży Fiat skończył 55 lat

Edycja: 2022-11-28 11:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10665)

W czasach PRL synonim luksusu i komfortu, marzenie wszystkich Polaków, w okresie rozwoju kapitalizmu pogardzany symbol minionych czasów. Duży Fiat, kant, kredens, czyli po prostu Fiat 125p, 55 lat temu po raz pierwszy wyjechał z fabryki na warszawskim Żeraniu. więcej»

Zapraszamy na Piknik Motocyklowy, który odbędzie się na terenie Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach w niedzielę 11 września 2022 od godz. 14:00.  Przypomnijmy sobie nagranie video z ubiegłego roku.

pinczow24.pl: Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2022

Edycja: 2022-09-11 07:29 - Komentarze: (0)  (odsłon: 15640)

Zapraszamy na Piknik Motocyklowy, który odbędzie się na terenie Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach w niedzielę 11 września 2022 od godz. 14:00. Przypomnijmy sobie nagranie video z ubiegłego roku. więcej»

Właściciele pojazdów mogą od 4 września usunąć nalepkę kontrolną z przedniej szyby, nie muszą też przekazywać karty pojazdu nowemu właścicielowi przy sprzedaży - poinformował PAP rzecznik prasowy Ministerstwa Infrastruktury Szymon Huptyś.

Już można usunąć nalepkę kontrolną pojazdu

Edycja: 2022-09-05 12:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 20160)

Właściciele pojazdów mogą od 4 września usunąć nalepkę kontrolną z przedniej szyby, nie muszą też przekazywać karty pojazdu nowemu właścicielowi przy sprzedaży - poinformował PAP rzecznik prasowy Ministerstwa Infrastruktury Szymon Huptyś. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

Po raz pierwszy w Pacanowie odbyło się niezwykle ciekawe wydarzenie, które w niedzielę 7 sierpnia przy stadionie sportowym Tempa przygotowała grupa fanów motoryzacji  Better2Gether. Zgromadziło się tu około 150 samochodów osobowych i blisko 50 motocykli.

Motozabawa w Pacanowie! (foto)

Edycja: 2022-08-10 13:45 - Komentarze: (1)  (odsłon: 19780)

Po raz pierwszy w Pacanowie odbyło się niezwykle ciekawe wydarzenie, które w niedzielę 7 sierpnia przy stadionie sportowym Tempa przygotowała grupa fanów motoryzacji "Better2Gether". Zgromadziło się tu około 150 samochodów osobowych i blisko 50 motocykli. więcej»

Automobilklub Kielecki - Koło w Kazimierzy Wielkiej zaprasza w dniach 9 i 10 lipca 2022 r. na XVII Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej.

XVII Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej

Edycja: 2022-07-08 15:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 15420)

Automobilklub Kielecki - Koło w Kazimierzy Wielkiej zaprasza w dniach 9 i 10 lipca 2022 r. na XVII Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej. więcej»

Automobilklub Kielecki Oddział w Busku-Zdroju w niedzielę, 22 maja o 15.30 zaprasza na nieformalny mini-rajd turystyczny do Muzeum Samochodów Sportowych i Motobiblioteki!

Przedłużamy Noc Muzeów!

Edycja: 2022-05-16 13:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12996)

Automobilklub Kielecki Oddział w Busku-Zdroju w niedzielę, 22 maja o 15.30 zaprasza na nieformalny mini-rajd turystyczny do Muzeum Samochodów Sportowych i Motobiblioteki! więcej»

W Niedzielę Palmową, 10 kwietnia w Pińczowie entuzjaści i miłośnicy motocykli oficjalnie rozpoczęli sezon motocyklowy 2022. Zapraszamy do obejrzenia relacji z imprezy zorganizowanej przez Wolną Grupę Motocyklową Ponidzie.

Sezon motocyklowy 2022 na Ponidziu rozpoczęty! (foto/video)

Edycja: 2022-04-12 09:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 25163)

W Niedzielę Palmową, 10 kwietnia w Pińczowie entuzjaści i miłośnicy motocykli oficjalnie rozpoczęli sezon motocyklowy 2022. Zapraszamy do obejrzenia relacji z imprezy zorganizowanej przez Wolną Grupę Motocyklową Ponidzie. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

zobacz pozostałe wiadomości

Telewizja

więcej

Imprezy

więcej

Patronat

Patronat

Patronat

Pińczów, powiat pińczowski Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej

W sobotę, 9 marca, od godziny 10:00, Złota stanie się areną sportowych emocji podczas XIII Ogólnopolskiego Turnieju w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym.

Katalog firm: Motoryzacja

Motoryzacja: salony samochodowe, komisy samochodowe części samochodowe zamienne, akcesoria samochodowe, wyposażenie samochodu, audio i alarmy, diagnostyka samochodu, warsztaty samochodowe, stacje paliw

Kategorie:

Reklama
więcej

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Diagnostyka i warsztaty

Stacja Diagnostyczna P.O.M.

Pińczów, 3 Maja 40

Moto-Szlif Robert Baczyński

Złota Pińczowska, Stawiszyce 31

Kursy prawa jazdy

Polacy wciąż stawiają na niemiecką motoryzację i silniki spalinowe - raport OTOMOTO 'Internetowy Samochód Roku 2023'

Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO "Internetowy samochód roku 2023" analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów. więcej»

Polacy wciąż stawiają na niemiecką motoryzację i silniki spalinowe - raport OTOMOTO 'Internetowy Samochód Roku 2023'

Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO "Internetowy samochód roku 2023" analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów. więcej»

Og?oszenia

Dodano: 2024-02-22 00:44:30

Młoda Kobieta Szuka Mężczyzny

Dodano: 2024-02-22 00:18:16

35 latka po przejściach.

Dodano: 2024-02-22 00:17:22

35 latka po przejściach.

Dodano: 2024-02-21 22:14:14

Sprzedam zestaw mebli KENT

Dodano: 2024-02-21 20:53:37

Szukam pracy

Dodano: 2024-02-21 20:46:23

Praca w sklepie że zdrową żywnością

Dodano: 2024-02-21 20:08:07

Sprzedam kawalerkę na osiedlu Pulaskiego

Dodano: 2024-02-21 18:22:29

Działka gmina Busko zdrój

Dodano: 2024-02-21 18:01:51

Szukam Domku do Wynajęcia od Zaraz

Dodano: 2024-02-21 15:45:36

Domek dla lalek

Dodano: 2024-02-21 15:20:21

Montaż anten satelitarnych i naziemnych

Dodano: 2024-02-21 15:18:23

Naprawa komputerów, laptopów

Dodano: 2024-02-21 12:55:04

Przyjmę pralkę

Dodano: 2024-02-21 09:57:43

Przeprowadzki

Dodano: 2024-02-21 09:41:59

Kawalerka do wynajęcia