Jezioro Łabędzie w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Data: 18 02 2023
godz. 19.00
Miejsce: Busko-Zdrój

'Jezioro łabędzie' już wkrótce na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Spektakl odbędzie się 18 lutego 2023r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej BSCK przy al. Mickiewicza 22. Wystąpi ROYAL UKRAINIAN BALLET z Charkowa.

"Jezioro łabędzie" to spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.

Zobacz

Bilety 125zł/100zł do nabycia w kasie BSCK.

ROYAL UKRAINIAN BALLET z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.

Zapraszamy!

Źródło: BSCK