P. W. WOŹNIAK – rolety, żaluzje, moskitiery, plisy

Dane teleadresowe:

Pińczów, Batalionów Chłopskich 66

tel: 692585840

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Sklepy /

Dane teleadresowe:

P. W. WOŹNIAK – rolety, żaluzje, moskitiery, plisy

Pińczów, Batalionów Chłopskich 66


tel: 692585840

Zadzwoń Strona firmowa

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu różnego rodzaju osłon okiennych, takich jak:

Rolety materiałowe, rolety DZIEŃ-NOC, rolety dachowe, rolety zewnętrzne, moskitiery, plisy, verticale, żaluzje 25mm i 50mm, rolety rzymskie, markizy, bramy, automatyka

Możemy poszczycić się realizacją wielu ciekawych zleceń zarówno dla osób prywatnych, jak również instytucji oraz przedsiębiorstw. Zdobyliśmy duże doświadczenie poprzez wieloletnie działanie w branży. Naszym Klientom proponujemy wyłącznie najlepsze materiały, najwyższej jakości tkaniny odporne na odbarwienia, antyseptyczne, zaimpregnowane, tkaniny o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej, różnego rodzaju mieszanki oraz zaciemniające i trudnopalne tkaniny techniczne posiadające atesty trudnozapalarności i higieniczne. Kasety i prowadnice dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.


Gwarantujemy najwyższą jakość za najniższą cenę. Nasz atut to także krótki czas realizacji zamówień.

POMIAR – MONTAŻ – BEZPŁATNA WYCENA – GWARANCJA - SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Zapraszamy do współpracy!

ROLETY MATERIAŁOWE, DZIEŃ-NOC, DACHOWE, VERTICALE
Na szczególną uwagę zasługują z pewnością rolety DZIEŃ-NOC, które pomimo tego, iż na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno zdążyły stać się absolutnym hitem sprzedaży. Rolety dostępne są w wersji w kasecie i prowadnicach, dzięki czemu tkanina nie jest narażona na uszkodzenia. Oferujemy Klientom także rolety dachowe, wolnowiszące rolety mini i plus oraz osłony wykonane z pionowych pasów materiału – verticale.

rolety_busko_pinczow001.jpgPLISY
Coraz częściej w budynkach, mieszkaniach spotyka się nietypowe kształty okien, do których trudno jest dobrać odpowiednią osłonę okienną - proponujemy wówczas montaż plis, których unikalną zaletą jest możliwość zastosowania we wszystkich rodzajach okien nawet nietypowych tj. okna trójkątne, pięciokątne, trapezy, okrągłe, łuki itp. Plisy charakteryzuje system umożliwiający zsuwanie ich zarówno od dołu, jak i od góry – najbardziej wszechstronny produkt.

 

rolety_busko_pinczow002.jpgŻALUZJE ALUMINIOWE, DREWNIANE, BAMUSOWE, PERFOROWANE, PCV
Żaluzje aluminiowe to jeden z najstarszych systemów osłon okiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo również żaluzje perforowane, PCV, drewnopodobne, laminowane, bambusowe. Dużą popularnością cieszą się niezwykle nastrojowe i klimatyczne żaluzje drewniane. Istnieje możliwość zastosowania systemów lameli 50 mm oraz 25 mm.

rolety_busko_pinczow003.jpgROLETY ZEWNĘTRZNE
Najlepszym sposobem ochrony Państwa okien przed różnego rodzaju obciążeniami z zewnątrz, przed warunkami atmosferycznymi i hałasem oraz równoczesnym zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi są rolety zewnętrzne. Wysoka jakość materiałów gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość na każde, nawet najtrudniejsze warunki. Rolety tego typu stanowią bardzo dobrą izolację cieplną, co zapewnia nam sporą oszczędność energii.

rolety_busko_pinczow004.jpg


MOSKITIERY W RAMKACH – OKIENNE I DRZWIOWE

Największy problem letnich wieczorów i nocy – komary, może zostać rozwiązany raz na zawsze, jeżeli zamontują Państwo w oknach oferowane przez nas moskitiery przeciw owadom. Produkujemy moskitiery zarówno okienne, jak i drzwiowe. Wszystkie elementy, z których wykonane są moskitiery cechują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych  – jest to inwestycja na lata.


Osłony okienne to prosty i skuteczny sposób ochrony wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem w dzień oraz sposób na zachowanie prywatności wieczorem. Niemniej jednak z biegiem lat zyskały one nową, dodatkową funkcję, zaczęły być bowiem traktowane również jako ozdoba pomieszczeń, ponieważ potrafią nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny, jedyny i wyjątkowy klimat. Duży wybór różnego rodzaju osłon okiennych, bogata kolorystyka tkanin, wzorów, faktur i materiałów, z jakich są wykonane sprzyja temu, że coraz częściej decydują się Państwo zastąpić nimi klasyczne firany i zasłony okienne. Poszukiwanie przez Klientów nowoczesnego desinn’u, wyszukanego stylu, a równocześnie funkcjonalności sprawiło, iż rolety materiałowe, rolety dzień-noc, plisy, żaluzje drewniane itp. stały się niezastąpionym elementem wystroju wnętrz i ozdobą okien.


Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo wszystkie DANE KONTAKTOWE (do wyceny, do bezpośredniego umówienia się na pomiar i montaż), zasięgną informacji na temat naszej firmy, lokalizacji punktów handlowych oraz obejrzą zdjęcia z naszych przykładowych realizacji: www.rolety24.pl.tl

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów handlowych:
Pińczów

Batalionów Chłopskich 66


Odslon: 167253

Data ostatniej weryfikacji: 2016-05-10