Strona startowa

Wiadomości - Polityka

Poseł Michał Cieślak objął funkcję Wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości

Dodał: Marta Data: 2023-11-15 12:00:30 (czytane: 2847)

W poniedziałek, 13 listopada odbyło się pierwsze posiedzenie Sejmu RP X kadencji. Obrady tradycyjnie zainaugurowało wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy, posłowie złożyli ślubowanie oraz nastąpił wybór marszałka i wicemarszałków Sejmu i Senatu.

Dom weselny Zakątek
www.domweselnyzakatek.pl,dom weselny, hotel świętokrzyskie, hotel, noclegi, imprezy plenerowe, wesele, nocleg, sale szkoleniowe, konferencje,wesela,

Wrocieryż. 28-411 , Michałów

P. W. WOŹNIAK – rolety, żaluzje, moskitiery, plisy
rolety24.pl.tl,ROLETY TEKSTYLNE, ROLETKI, ROLETY ANTYWŁAMANIOWE,
ROLETY DACHOWE, Rolety pińczów, rolety jędrzejów, rolety chmielnik, MOSKITIERY OKIENNE, MOSKITIERY DRZWIOWE, SIATKI, WERTIKALE, WERTICALE, ŻALUZJE, ŻALUZJE DREWN

Batalionów Chłopskich 66. 28-400, PińczówTego dnia odbyło się również posiedzenie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w trakcie którego wybrano przewodniczącego i wiceprzewodniczących.

Przewodniczącym został Mariusz Błaszczak, natomiast funkcję Wiceprzewodniczącego objął poseł Michał Cieślak z województwa świętokrzyskiego. „ Jak ocenia, znalezienie się w gronie sześciu osób tworzących prezydium największego klubu w parlamencie, to duże wyróżnienie”.

Zobacz

To trzecia kadencja Michała Cieślaka jako posła na Sejm, w parlamencie zasiada od 2015 roku. Ma 48 lat, pochodzi z Oblekonia w gminie Pacanów. Podczas swojej pierwszej kadencji poselskiej, w latach 2015-2019 był wiceprzewodniczącym zespołu parlamentarnego do spraw patriotyzmu ekonomicznego. Zespół opracował przepisy dotyczące opodatkowania zagranicznych sieci handlowych, wdrożone przepisami rządu Premier Beaty Szydło. W latach 2020-2022 był ministrem - członkiem Rady Ministrów do spraw rozwoju samorządu terytorialnego w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego.

Zobacz

W programie wyborczym w 2023 roku Prawo i Sprawiedliwość w konkretach programowych zaproponowało koncepcje autorstwa Posła Cieślaka polegającą na obowiązku sprzedaży przez markety produktów żywnościowych pochodzących od lokalnych producentów „Lokalna Półka”
Michał Cieślak należy do Partii Republikańskiej, gdzie pełni funkcję jednego z czterech wiceprezesów. Od 8 lat prowadzi biuro poselskie w Busku-Zdroju.

Nowa rola Wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego to wyraz uznania dla doświadczenia i kompetencji posła Michała Cieślaka, co stanowi pozytywny kierunek dla reprezentacji naszego regionu na szczeblu krajowym. W nowej funkcji poseł Cieślak będzie miał okazję jeszcze skuteczniej działać na rzecz interesów świętokrzyskich mieszkańców.


Za pośrednictwem naszej redakcji Poseł przekazuje Państwu podziękowania za ponowne zaufanie i każdy oddany głos na jego kandydaturę.

To będzie głos, który będzie wspierał nasze społeczeństwo i nasz region w dalszym rozwoju i inwestycjach- dodał poseł Michał Cieślak.

/Artykuł sponsorowany/


Tagi: PIS   Poseł Michał Cieślak   Prawo i Sprawiedliwość  

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.233.221.90

Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe DASMA - usługi księgowe

ul. 3-go Maja 20A, 28-400 Pińczów

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Hotel Nad Starą Nidą - hotel, restauracja

ul. Armii Ludowej 4, 28-400 Pińczów

Dom weselny Zakątek

Wrocieryż, 28-411 Michałów

Rezydencja Elżbiecin

Elżbiecin 12a, 28-100 Busko-Zdrój

Hotel Pod Świerkiem

ul. Waryńskiego 38, 28-100 Busko Zdrój

Wybory do Senatu 2023: Kandydaci w Okręgu Wyborczym nr 81

W wyborach parlamentarnych 15 października 2023 wybierzemy naszych przedstawicieli do Sejmu i Senatu. Wybory do Senatu odbywają się w jednomandatowych okręgach wyborczych, co oznacza, że w każdym okręgu wybierana jest tylko jedna osoba. W każdym okręgu poszczególne komitety mogą wystawić tylko jednego kandydata, a mandat senatorki lub senatora z danego okręgu uzyskuje osoba, która otrzyma największą liczbę głosów. więcej»

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zapraszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej

pinczow24.pl poleca

Nie pozwól by stres popsuł ważne spotkanie biznesowe

Stres towarzyszy człowiekowi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym....

Nieruchomości na sprzedaż

Unable to connect to database