Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Kopernika 8

tel: 69-87-87-666

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Dane teleadresowe:

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

Busko-Zdrój, ul. Kopernika 8


tel: 69-87-87-666

Zadzwoń Strona firmowa

 

Black Line tattoo & piercing studio gwarantuje Ci bezpieczne i profesjonalne usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny, stosując jednorazowe oraz sterylne narzędzia wykorzystywane przy zabiegach zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Studio Black Line tattoo&piercing wykonuje:

 • Tatuaże jednokolorowe
   
 • Covery
 • Tatuaże wielokolorowe

 • Microdermale

 • Piercing

Covery
Znudził Ci się wzór dotychczasowego tatuażu, istnieje możliwość zakrycia go innym wzorem, tzw. cover-up. Nowy wzór musi zostać odpowiedni dobrany aby mógł całkowicie przysłonić wcześniejszy tatuaż.

blackline_covery.jpg

blackline_covery1.jpg


Piercing
Od samego początku nieodłącznym towarzyszem tatuażu w naszym studiu jest PIERCING, czyli kolczykowanie ciała. A oto dlaczego warto u nas wykonać zabieg:

 • posiadamy największy w mieście wybór kolczyków, którymi możemy przyozdobić Twoje ciało.
 • do przekłuć wykorzystujemy jednorazowe igły i sterylne narzędzia, które otwierane są bezpośrednio przed zabiegiem w obecności klienta.
 • jako jedyni w mieście, kolczykujemy także tytanem G23 (założenie kolczyka z Tytanu skraca czas gojenia i nie wywołuje alergii dzięki czemu może być stosowane przez osoby uczulone na nikiel)
 • wykonujemy zarówno standardowe, jak i nietypowe przebicia (w tym intymne)
 • prowadzimy każdego klienta od samego początku do pełnego wygojenia się miejsca przebicia
 • nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące przekłuć oraz ich pielęgnacji
       

Microdermale
Microdermale to ciekawa alternatywa dla kolczykowania. Wykorzystuje się w niej kolczyki składające się ze stopki (która na stale pozostaje w ciele) oraz wymiennej wkręcanej końcówki. Można je umieszczać praktycznie w każdym miejscu na ciele, oczywiście są pewne ograniczenia anatomiczne, jednak ten typ przekłucia oferuje najwięcej możliwości.


blackline_microdermale1.jpg

blackline_microdermale2.jpg

Tatuaż jest to dowolny znak graficzny na skórze
powstały w wyniku trwałego wszczepienia za pomocą specjalnej igły barwnika pod skórę. W Polsce tatuaż mogą sobie zrobić osoby, które ukończyły 18 rok życia. Przed ukończeniem 18 roku życia tatuaż można zrobić jedynie po wyrażeniu zgody przez opiekunów prawnych.

 

Jeśli zdecydowałeś się na tatuaż, nie śpiesz się z wyborem wzoru i miejsca. Musisz pamiętać, że zostanie tam do końca życia i w przyszłości możesz żałować tego wyboru. Musisz być świadomy tego, iż nie każdy toleruje tatuaż, a wraz z tym możesz mieć trudności ze zdobyciem pracy. Zrobienie tatuażu to bardzo poważna decyzja. Raz postanowiona staje się trwałym zobowiązaniem. "Przecież zawsze mogę go usunąć" - ten kto tak myśli na pewno nie jest gotowy na zrobienie tatuażu. Dlatego wybór wzoru jest jednym z najważniejszych decyzji jakie musimy podjąć przed wykonaniem tattoo.

Tatuaże nie tylko dekorują Twoje ciało, ale nadają mu magii, wzmacniają duszę. Jest wiele szablonów tatuaży. Możesz także zdecydować się na tatuaż na zamówienie, stworzony przez artystę specjalnie dla Ciebie. Gdy wybierzemy tattoo ze wzorów wiszących na ścianach salonów możemy być pewni, że tatuator dokona pewnych modyfikacji w gotowym projekcie, aby każdy klient miał unikatowy wzór. Wybierając tatuaż musisz być praktyczny. Uwiecznienie imienia aktualnej miłości nie jest dobrym pomysłem - bardzo często jest to pewna droga do cover-up. Wzór tatuażu przeważnie jest symbolem tego, kim dana osoba jest bądź przypomina jakiś szczególny moment. Tattoo są głębsze niż sądzisz. Ta farba nie wnika przez skórę, ona wypływa z duszy.


Zapraszamy do studia Black Line tattoo&piercing
pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00
w sobotę od godz. 9:00 - 13:00
(godziny otwarcia studia mogą być indywidualnie modyfikowane na potrzeby klienta).
Busko-Zdrój ul. Kopernika 8

tel. 69-87-87-666
e-mail: blackline@o2.pl
www.tatuazebusko.pl

 


Odslon: 828583

Data ostatniej weryfikacji: 2015-08-07