Zawody pływackie w Pińczowie
Dodał: Milena Data: 2014-04-18 11:04:02 (czytane: 18029)
Wyniki zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa:
Wyścig I - 25 m stylem dowolnym rocznik 2004 i młodsi
Dziewczęta:
1. Szczecińska Gabrysia SP 1 - 20,81 s
2. Tyniec Marta SP 2 - 24,56 s
3. Wojniak Wiktoria SP 2 - 25,68 s
4.Wieniecka Julia SP 2 - 26,72 s
5. Błach Weronika SP 1 - 29,96 s
6. Kapałka Monika SP 2 - 31,10 s
7. Buczak Gabrysia SP 2 - 31,26 s
8. Kula Patrycja SP 1 - 40,30 s
Chłopcy:
1. Przybysławski Kuba SP Brz - 23,21 s
2. Szczepka Bartosz SP Brz - 25,74 s
3. Kłos Kacper SP 2 - 27,60 s
4. Koziara Jakub SP Gacki - 28,07 s
5. Gałęziowski Bartek SP 1 - 32,33 s
6. Bech Patryk SP 2 - 34,64 s
7. Szczubiał Karol SP 2 - 35,14 s
8.Gałęziowski Olek SP 1 - 35,76 s
9. Pikul Kacper SP 1 - 42,16 s
Przedszkole:
1. Tarka Adam Przedszkole nr 3 - 27,55 s
2. Tyrała Leon Przedszkole nr 1 - 32,37 s
3. Lolo Iga Przedszkole nr 1 - 38,03 s
4.Doleżek Kacper Przedszkole nr - 3 8,14 s
5.Wilczyńska Zuzanna Przedszkole nr 1 - 40,69 s
6.Kamińska Maja Przedszkole nr 3 - 54,25 s
Chłopcy:
1. Wójcik Bartek SP 1 - 48,39 s
2. Gądzik Stanisław SP 1 - 50,28 s
3. Cieślak Dawid SP 2 - 50,30 s
4. Łatanik Jakub SP 2 - 50,44 s
5. Tyrała Julian SP 1 - 50.57 s
6. Wojtasik Hubert SP Gacki - 53,76 s
7. Suchecki Łukasz SP 1 - 55,05 s
8. Nowak Wiktor SP 2 - 55,18 s
9. Paniec Tomasz SP Brz - 56,76 s
10. Jarocki Dominik SP Brz - 56,94 s
11. Strączek Dawid SP Młodz - 1.02,41 s
12. Szczepka Bartosz SP Brz - 1.02,44 s
13. Kupis Kacper SP Gacki - 1.04,37 s
14. Kozieł Bartosz SP Zag - 1.05,10 s
15. Bajor Michał SP Gacki - 1.05,61 s
16. Tomporowski Jakub SP Kozub - 1.08,36 s
17. Obałek Michał SP Kozub - 1.15,77 s
Dziewczęta:
1. Koziara Natalia SP Gacki - 47,84 s
2. Chrobot Wiktoria SP 2 - 51,14 s
3. Szczecińska Gabrysia SP 1 - 51,68 s
4. Kłys Izabela SP Brz - 54,36 s
5. Kozieł Emilia SP Zag - 55,83 s
6. Kita Paulina SP 2 - 56,44 s
7. Majko Maja SP 1 - 58,39 s
8. Dąbrowska Zuzanna SP 2 - 1.01,11 s
9. Wójcik Zuzanna SP Zag - 1.01,62 s
10. Dumin Natalia SP 2 - 1.05,12 s
11. Szpiega Oliwia SP Brz - 1.07,14 s
12. Sałaga Aleksandra SP 1 - 1.09,08 s
13. Omasta Natalia SP Zag - 1.09,29 s
14. Mazur Dominika SP Kozub - 1.13,67 s
15. Juszczyk Kamila SP Kozub - 1.14,91 s
16. Tarabuła Klaudia SP Młodz - 1.19,50 s
17. Sołtysek Natalia SP Zag - 1.20,70 s
18. Pytel Anna SP Kozub - 1.23,90 s
19. Toboła Natalia SP Młodz - 1.31,04 s
20. Radziejewska Klaudia SP Kozub - 1.33,98 s
21. Dąbrowska Natalia SP Kozub - 1.35,06 s
22. Lichwała Olimpia SP 1 - 1.35,20 s
23. Czerw Natalia SP Zag - 1.56,20 s
Dziewczęta:
1.Chrobot Wiktoria SP 2 - 59,75 s
2.Dąbrowska Zuzanna SP 2 - 1.11,25 s
3.Szczecińska Gabrysia SP 1 - 1.14,20 s
Chłopcy:
1.Buczak Jakub SP 2 - 49,39 s
2.Cieślak Dawid SP 2 - 52,91 s
3. Wójcik Bartek SP 1 - 56,21 s
4. Skuza Adam SP 1 - 57,24 s
5. Zacharz Kacper SP 2 - 58,29 s
6. Kilian Maciek SP 1 - 58,88 s
7. Kapałka Michał SP 2 - 1.00,55 s
8. Suchecki Filip SP 1 - 1.00,81 s
9. Tyrała Julian SP 1 - 1.02,94 s
Wyścig IV - 50 m stylem dowolnym rocznik 2001 i młodsi
Dziewczęta:
1. Lis Natalia SP 1- 40,93 s
2. Koziara Natalia SP Gacki- 47,00 s
3. Kita Paulina SP 2- 48,28 s
4. Podloch Zuzanna SP 1 - 50,76 s
5. Pytel Natalia SP 1 - 51,19 s
6. Kula Wiktoria SP 1 - 53,50 s
7. Majcher Weronika SP Bog - 53,86 s
8. Chrobot Wiktoria SP 2 - 54,92 s
9.Majko Maja SP 1 - 1.01,99 s
10. Szpiega Oliwia SP Brz - 1.02.11 s
11. Wieczorek Julia SP Bog - 1.03,43 s
12. Dumin Natalia SP 2 - 1.03,72 s
13. Kłys Izabela SP Brz - 1.05,50 s
Chłopcy:
1. Bardzyński Jakub SP 2 - 39,74 s
2. Zacharz Kacper SP 2 - 46,84 s
3.Cieślak Dawid SP 2 - 47,51 s
4. Jędrocha Hubert SP Bog - 48,99 s
5. Kilian Maciej SP 1 - 49,96 s
6. Przybysławski Marcin SP Brz - 50,72 s
7. Buczak Jakub SP 2 - 51,62 s
8.Jarocki Dominik SP Brz - 51,68 s
9. Suchecki Łukasz SP 1- 53,19 s
10.Paniec Tomasz SP Brz - 59,12 s
11. Szczepka Bartek SP Brz - 1.03,74 s
Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym rocznik 2001 i młodsi
1.SP 2 - 3.03,91 s
2.SP 1 - 3.05,14 s
3.SP Brzeście - 3.28,27 s
4.SP Zagość - 4.09,63 s
5.SP Kozubów - 4.40,56 s
Wyścig V - 50 m stylem grzbietowym rocznik 1998 i młodsi
Dziewczęta:
1. Stanek Weronika Gim 2 - 38,97 s
2. Piątek Karolina Gim 1 - 41,19 s
3. Koniusz Alicja Gim 1 - 46,94 s
4. Orzeł Kaja Gim1- 47,92 s
5. Ochwanowska Julia Gim 2 - 57,22 s
Chłopcy:
1. Fijałkowski Maciej Gim 1 - 35,20 s
2. Błach Karol Gim 2 - 40,01 s
3.Pytel Szymon Gim 1 - 40,64 s
4. Brzezoń Adrian Gim 1 - 43,84 s
5. Kubik Wiktor Gim 1 - 44,06 s
6. Kopczyński Adam Gim 1- 45,85 s
7. Grabowski Damian Gim 2- 45,93 s
8. Modrzewiecki Mateusz Gim 2- 47,32 s
9. Duda Łukasz Gim 1- 50,60 s
Wyścig VI - 50 m stylem klasycznym rocznik 1998 i mł.
Dziewczęta:
1. Orzeł Kaja Gim 1- 48,18 s
2. Piątek Karolina Gim 1 - 48,37 s
3. Stanek Weronika Gim 2 - 50,08 s
4. Cieślak Paulina Gim 1 - 52,93 s
5. Koniusz Alicja Gim 1 - 58,02 s
6. Misztal Aleksandra Gim 1 - 58,38 s
Chłopcy:
1. Pytel Szymon Gim 1 - 41,82 s
2. Kubik Wiktor Gim 1 - 44,18 s
3. Fijałkowski Maciej Gim 1 - 45,40 s
4. Brzezoń Adrian Gim 1 - 47,36 s
5. Bogdan Michał Gim 2 - 54,38 s
6. Kopczyński Adam Gim 1 - 54,76 s
7.Musiał Jakub Gim 2 - 56,06 s
8.Prucnal Bartosz Gim 2- 58,95 s
/fot. Lilka/
Wyścig VII - 50 m stylem dowolnym rocznik 1998 i mł
Dziewczęta:
1. Piątek Karolina Gim 1 - 35,43 s
2. Lis Katarzyna Gim 2 - 39,12 s
3. Stanek Weronika Gim 2 - 45,40 s
4. Orzeł Kaja Gim 1 - 46,62 s
5. Misztal Aleksandra Gim 1 - 53,19 s
Chłopcy:
1. Fijałkowski Maciej Gim 1 - 32,18 s
2. Kubik Wiktor Gim 1 - 35,08 s
3.Krzak Michał Gim 2 - 35,90 s
4. Brzezoń Adrian Gim 1 - 38,33 s
5. Banach Dariusz Gim 2 - 38,87 s
6. Duda Łukasz Gim 1 - 39,75 s
7. Kopczyński Adam Gim 1- 39,82 s
8. Pytel Szymon Gim 1 - 39,98 s
9. Gruszka Adrian Gim 2 - 40,10 s
10. Głuszek Dariusz Gim 2 - 40,33 s
11. Grabowski Damian Gim 2 - 42,51 s
12. Modrzewiecki Mateusz Gim 2- 44,93 s
13. Mącznik Daniel Gim 2 - 45,27 s
14. Dylawerski Oskar Gim 2 - 45,52 s
15. Ciacia Damian Gim 2 - 46,71 s
16. Prucnal Bartosz Gim 2 - 47,40 s
17. Bogdan Michał Gim 2 - 49,20 s
Sztafeta 4x50 m stylem zmiennym rocznik 1998 i mł
1.Gimnazjum Nr 1 - 2.34,94 s
2.Gimnazjum Nr 2 - 2.46,11 s
Sędzia główny: Drozdowski Jacek
Sędzia startowy: Pikulski Dariusz
Sędziowie czasowi: Kozłowski Jacek, Błach Artur, Rechowicz Łukasz, Tęcza Wojciech
Ratownik: Stanek Jarosław
Sekretariat: Lech Dominika, Majcher Klaudia, Krawiec Aleksandra
/Jacek Drozdowski/
Foto: Lilka
Reklama
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.226.28.197